Teenused

Meie kliendid saavad rentida meilt ostetud kauba transpordiks sõiduauto haagist. Haagise mõõdud on 400 x 1500 x 3000mm. Haagisel on eemaldatav kate ja lubatud maksimaalne kauba kaal on 1000kg.

Pakume formaatsaega mõõtulõikamise teenustmeilt ostetud plaatmaterjalile (liimkilbid, vineer ja spoonitud plaadid/tislerikilbid).

Valmistame vastavalt kliendi soovile erinevaid täispuidust ja plaatmaterjalist valmistooteid. Näiteks on võimalik meilt tellida trepiastmeid, aknalaudu, lauaplaate, köögi- ja vannitoa töötasapindasid, uksi ja ka eritellimusel valmistatud mööblit.

Soovi korral aitame kliendil leida kõige optimaalsema lahenduse kauba transportimiseks meie laost soovitud sihtkohta.

Uue teenusena turul pakume köögi- ja vannitoa töötasapindade valmistamist kliendi mõõtude järgi meilt ostetud liimkilbist. Teenus sisaldab töötasapinna õigesse mõõtu lõikamist, servade pehmendust, kraanikausi ja pliidiplaadi ava lõikamist ning viimistlust (selleks kasutame sertifitseeritud töötasapinna õli).

NB: Hinnapakkumise ja täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefoni teel või saatke oma päring e-maili teel info@estinwood.ee